79326
Computer game
Blu-ray
In basket
FIFA 20 / Nowy komentarz D. Szpakowski, J. Laskowski. - Brak miejsca : Electronic Arts, 2019. - 1 dysk optyczny (Blu-ray) : zapis cyfrowy, PS4 ; 12 cm.
Gra sportowa. Tryb gry : jednoosobowa, wieloosobowa.
W grze FIFA 20 znajdziesz się w centrum kluczowych wydarzeń każdego meczu z nowym realistycznym przebiegiem spotkania, większym wpływem gracza na decydujące chwile i z udoskonaloną fizyką piłki. Gra EA SPORTS wprowadza system piłkarskiej inteligencji, który całkowicie przebudowuje rozgrywkę i dodatkowo zwiększa realizm wirtualnych spotkań. Nowy system zachowania piłki pozwolił wprowadzić różnorodne realistyczne trajektorie lotu, od technicznych opadających strzałów przez mocno podkręcone uderzenia ze stałych fragmentów gry po szybko nabierające wysokości strzały z pierwszej piłki. System realistycznego przebiegu spotkania sprawia, że sztuczna inteligencja gry ma większą świadomość upływu czasu, przestrzeni na boisku i ustawienia zawodników na boisku, co w efekcie daje użytkownikowi większą kontrolę nad meczem. Na system składają się funkcje dynamicznych sytuacji sam na sam, przebudowanej gry SI w obronie i naturalnych ruchów piłkarzy. System powstały na bazie rytmu meczów z najlepszych lig świata daje bardziej realistyczne przesuwanie się piłkarzy na boisku i regulowanie tempa meczu, co skutkuje większą liczbą sytuacji sam na sam, w których kluczowe są decyzje podejmowane przez gracza. Zagraj w zupełnie nowym trybie gry FIFA 20 i opuść największe stadiony świata, aby rozegrać uliczne pojedynki w podziemnych przejściach Amsterdamu, podwórkach Londynu czy dachach wieżowców Tokio. Tryb VOLTA pozwoli Ci zagrać mecze ulicznego futbolu oraz futsalu w trybach 3v3, 4v4 czy 5v5. Stwórz swojego zawodnika w grze, korzystając z wielu dostępnych ubrań, fryzur i tatuaży, a następnie poprowadź go przez tryb VOLTA Story Mode, zbuduj swój unikalny skład w VOLTA World lub graj w ligowych rozgrywkach VOLTA League.
Availability:
Wypożyczalnia Multimedialna [podręczny]
Copies are only available in the library: sygn. Z.A./GRY (1 egz.)
Notes:
General note
Gra sportowa. Tryb gry : jednoosobowa, wieloosobowa.
Target audience note
3+.
System details note
Wymagania sprzętowe : konsola PlayStation 4 ; stałe łącze internetowe (Broadband) ; co najmniej 50 GB ; wyjście wideo HD 720P.1080i.1080p.
Language note
Polska wersja - komentarz.
Wersja językowa polska i angielska.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again